Wszystkie kategorie

Category : Inne

Warsztaty samochodowe - NORWEGIA

Data opublikowania: 12-12-2011 19:27:57 | Imię i nazwisko: LSJ | Lokalizacja: mazowieckie | 529 razy wyświetlane |

Description

Warsztaty samochodowe -
NORWEGIA

Od 5-u lat
regularnie zaopatrujemy rynek norweski w specjalistów branży motoryzacyjnej.
Oferujemy najwyższe stawki na rynku, długie kontrakty z możliwością
przedłużenia oraz organizujemy dla wszystkich kandydatów zakwaterowanie.

Nasi Klienci –
autoryzowane warsztaty samochodowe z terenu południowo-zachodniej oraz
północnej Norwegii (Bergen, Stavanger,
Haugesund, Oslo, Dramen, Kristiansand, Lillehammer, Trondheim, Hamar, Alesund)
jak również warsztaty zajmujące się ogólną mechaniką pojazdową poszukują do
swoich oddziałów wykwalifikowanych mechaników samochodowych, techników
serwisowych, diagnostów, lakierników i blacharzy porozumiewających się w języku
angielskim lub norweskim w stopniu średnio-zaawansowanym, umożliwiającym
swobodne porozumiewanie się.

Opis stanowiska:

Do głównych
obowiązków osób zatrudnionych na niżej wymienionych stanowiskach będą należały:
naprawy samochodów osobowych lub ciężarowych, bieżący serwis, diagnostyka
komputerowa.

W szczególności poszukujemy osób na stanowiska:

- mechanik Opel

- mechanik BMW

- mechanik/diagnosta z paszportem Skody, Audi, VW

- mechanik Mercedes

- mechanik Renault/Peugeot

- mechanik Mitsubishi

- mechanik Ford ze znajomością języka norweskiego

- mechanik VOLVO samochody osobowe i ciężarowe

- mechanik Nissan

- mechanik SCANIA

- mechanik DAF

- mechanik Subaru

- mechanik Hyundai

- mechanik/diagnosta Toyota

- mechanik/diagnosta FIAT/ALFA ROMEO

- mechanik/diagnosta Land Rover

- mechaników / blacharzy / lakierników z doświadczeniem w ASO - rekrutacja
całoroczna

- posiadamy również oferty pracy dla mechaników/lakierników/blacharzy w Belgii
oraz Holandii

Dla
wykwalifikowanych mechaników samochodów osobowych oraz ciężarowych nie
posiadających doświadczenia w autoryzowanych serwisach posiadamy oferty pracy
na stanowiska „all-round” na terenie całej Norwegii.

- mechanik/diagnosta - marki japońskie

- mechanik/diagnosta - marki amerykańskie

- mechanik/diagnosta - marki niemieckie

- mechanik/diagnosta - marki włoskie

- mechanik/diagnosta - marki francuskie

- mechanik/diagnosta - marki koreańskie

- mechanik/diagnosta - marki brytyjskie

Wynagrodzenie:

Norwegia: 165 – 170
NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego

Dla ekspertów
(Master Technician) stawki do negocjacji

Wymagania:

- udokumentowane
doświadczenie z ww. markami (dla osób z doświadczeniem w ASO – minimum 5 lat
doświadczenia)

- znajomość programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim w zależności od danej marki

- minimum średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego lub norweskiego
umożliwiająca swobodne komunikowanie się

- dobre referencje z poprzednich zakładów pracy (pisemne lub możliwość
uzyskania referencji telefonicznie na potrzeby rekrutacji)

*dla osób nie
porozumiewających się w języku obcym w wymaganym stopniu organizujemy kursy
językowe

Zapewniamy:

pomoc w
przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie
życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, zorganizowanie
zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu,
długie(minimum 1,5 roczne) kontrakty, gwarancję stałej pracy po zakończonym
kontrakcie, ubezpieczenie, dodatek na dziecko, po rozpoczęciu pracy w Norwegii
– bezpłatne kursy języka norweskiego.

Dokumenty:

Prosimy o przesłanie
CV w języku angielskim na adres pczerkaska@lsj.pl
z dopiskiem mechanik/blacharz/lakiernik
lub „all round” - Norwegia - Imię i Nazwisko

LSJ AGENCJA
PRACY

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

licencja 4440

Kontakt LSJ: Warsztaty samochodowe - NORWEGIA

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad