Wszystkie kategorie

Category : Inne

Technik utrzymania dużych maszyn - Belgia

Data opublikowania: 08-05-2012 21:02:55 | Imię i nazwisko: Factory 600 | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 478 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta, cenionego w Europie dostawcy ciężkich maszyn do obsługi recyklingu (kruszarki, niszczarki, taśmociągi, gilotyny itp.), poszukujemy doświadczonego, pomysłowego i niezależnego kandydata do długotrwałej współpracy.

Obowiązki:
- przeglądy pod kątem usterek i niesprawności, smarowanie itp.
- demontaż maszyn lub części z użyciem dźwigów i podnośników (części ważące kilka ton)
- naprawa/wymiana m. in. łożysk, cylindrów, uszczelek, przewodów, taśm, pasów transmisyjnych, gilotyn itd.
- naprawa części z wykorzystaniem tradycyjnych narzędzi oraz palnika
- przeglądy i naprawy hydrauliki (cylindry, zawory, przewody)
- spawanie MIG/MAG i elektrodą
- cięcie i szlifowanie elementów
- naprawa drobiazgów elektrycznych: czujników, przełączników itp.

Wymagania:
- doświadczenie w utrzymaniu dużych maszyn
- doświadczenie w pracy na zewnątrz i w hałasie
- gotowość do podróży służbowych (Holandia, Skandynawia itd.)
- komunikatywny język: angielski lub niemiecki lub niderlandzki
- prawo jazdy B

Oferujemy:
- 13 euro/h brutto (na początek)
- 38 godzinny tydzień pracy
- możliwość nadgodzin
- bonusy, np. kilometrówka, pieniądze wakacyjne,13 pensja itd.

CV prosimy przesyłać emailem na adres agencji zatrudnienia Factory 600:
office@factory600.com

Kontakt Factory 600: Technik utrzymania dużych maszyn - Belgia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad