Wszystkie kategorie

Category : Inne

Szef Kuchni/Senior Sous Chef

Data opublikowania: 03-11-2015 14:33:36 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 626 razy wyświetlane |

Description

Poszukujemy dla Naszego Klienta, właściciela nowo
otwieranej restauracji azjatyckiej, kreatywnej i kompetentnej osoby na
stanowisko:

Szef
Kuchni/Senior Sous Chef

Miejsce
pracy: Warszawa - Mokotów

Główne obowiązki:

Wykonywanie inwentaryzacji oraz składnie
zamówień na towary

Przeprowadzanie szkoleń oraz kontrola
pozostałych pracowników kuchni

Planowanie i organizowanie pracy podległym
pracownikom kuchni

Dbanie o wysoką jakość produktów i usług

Przyrządzanie dań według obowiązujących
standardów

Organizowanie stanowisk pracy zgodnie z
zasadami BHP, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia
jakości zdrowotnej żywności; prowadzenie bieżącej dokumentacji kontrolnej

Odpowiedzialność za standardy porządku i
higieny w kuchni oraz powierzony sprzęt

Współorganizowanie przyjęć okolicznościowych,
cateringu i szkoleń

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie gastronomiczne

Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku
Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa Kuchni

Zdolność racjonalnego zarządzania
zamówieniami, dostawami i wskaźnikiem food cost oraz minimalizacji strat

Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w
wykonywaną pracę

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz
zespołu

Wiedza związana z systemami kontroli jakości
i czystości (HACCP) oraz BHP

Dbanie o higienę pracy

Aktualna książeczka sanitarna

Mile widziane:

Doświadczenie w kuchni azjatyckiej

Znajomość języka angielskiego na poziomie
min. komunikatywny

Oferujemy:

Miłą atmosferę pracy

Profesjonalne szkolenia oraz kursy
doszkalające

Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie
profesjonalistów

Nowe wyzwania i możliwości stabilnego rozwoju
kariery

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.
Ust. Nr 133 poz. 883.”

Kontakt Jobfinder: Szef Kuchni/Senior Sous Chef

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad