Wszystkie kategorie

Category : Inne

Sushi Master

Data opublikowania: 06-08-2015 09:41:48 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 592 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego Klienta rodzinnej restauracji Sushi, w której
kulinarna tradycja Wschodu spotyka się z fantazją i nowoczesnością Zachodu, a niezmiennie
doskonały smak oraz kształt każdego kawałka Sushi przyrządzonego zgodnie z
tradycjami kuchni japońskiej sprawia, że restauracja cieszy się zaufaniem wielu
klientów, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: WMS15SMOS

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

· Przygotowanie zestawów zgodnie z menu restauracji oraz indywidualnymi życzeniami klientów Wymagania:· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Umiejętność
obróbki ryb i owoców morza

Pomysłowość,
kreatywność i innowacyjność

Dobra
organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne
    warunki zatrudnienia, możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • Możliwość
    podjęcia pracy na pełny etat lub część

  • Miłą
    atmosferę

  • Możliwość
    rozwoju i doskonalenia

  • Pracę od
    zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS15SMOS

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Jobfinder: Sushi Master

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad