Wszystkie kategorie

Category : Inne

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji (Praca na zastępstwo)

Data opublikowania: 22-01-2016 13:02:28 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 609 razy wyświetlane |

Description

Dla
naszego Klienta międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: WSK16SRSHB

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

· Planowanie i prowadzenie samodzielnie procesów rekrutacyjnych (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, organizowanie i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, zarządzanie social media)· Monitorowanie wolnych wakatów w Centrum Usług Wspólnych· Przekazywanie zatrudnionym menadżerom praktycznych rozwiązań rekrutacyjnych · Współpraca w zewnętrznymi agencjami w ramach projektów rekrutacyjnych

Tworzenie pozytywnego wizerunku
pracodawcy, szczególna dbałość o wartości firmy

Wymagania:· Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale HR na podobnym stanowisku· Znajomość nowoczesnych narzędzi rekrutacji i selekcji· Realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych na różnych szczeblach w tym na stanowiska menadżerskie i dyrektorskie· Dobra organizacja pracy, terminowość oraz innowacyjne podejście· Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, profesjonalną komunikację w mowie i piśmie· Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne· Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie
profesjonalistów

Możliwość rozwoju zawodowego

Przyjazną atmosferę pracy w
międzynarodowym środowisku

Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z
pakietem premiowym i bonusami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WSK16SRSHB

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Jobfinder: Starszy Specjalista ds. Rekrutacji (Praca na zastępstwo)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad