Wszystkie kategorie

Category : Inne

Specjalista ds. sprzedaży – Studenci (niewymagane doświadczenie !)

Data opublikowania: 17-06-2015 16:22:49 | Imię i nazwisko: Marta Stępień | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 579 razy wyświetlane |

Description

Dla
Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, zajmującej się
udostępnianiem platform transakcyjnych, dzięki którym klienci mają dostęp do
rynków z całego świata, zaczynając od rynku Forex kończąc na kontraktach CFD na
surowce i towary, do oddziału znajdującego się tuż przy Metrze Centrum
poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży – Studenci (niewymagane doświadczenie

Nr Ref: WMS15SSAU

Warszawa - Śródmieście

Opis stanowiska:

· Telefoniczna obsługa klientów firmy (klienci biznesowi)· Sprzedaż usług dostosowanych do potrzeb klienta – praca na bazie teleadresowej· Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi oraz nowymi klientami firmy· Dbałość o pozytywne relacje z Klientami · Ciągłe zdobywanie wiedzy na temat rynku forex Wymagania:

  • Minimum
    średnie wykształcenie (mile widziani studenci kierunków ekonomia, finanse,
    zarządzanie)

  • Dobra
    dykcja

  • Komunikatywność

  • Nastawienie
    na realizację celów

  • Umiejętność
    obsługi komputera

Oferujemy:

Możliwość
zdobycia doświadczenia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z
sektora finansowego

Możliwość
rozwoju zawodowego

Możliwość
zaliczenia płatnych praktyk studenckich

Profesjonalne
szkolenia przygotowujące do pracy prowadzone przez ekspertów w dziedzinie
rynków instrumentowych

Atrakcyjne
wynagrodzenie - podstawa plus premie

Pracę
w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: cv@godwin-austin.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty Nr Ref: WMS15SSAU

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Marta Stępień: Specjalista ds. sprzedaży – Studenci (niewymagane doświadczenie !)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad