Wszystkie kategorie

Category : Inne

Specjalista d/s Rekrutacji z Orzeczeniem

Data opublikowania: 09-07-2015 13:39:11 | Imię i nazwisko: Anna | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 574 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony Securi działa
dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług
ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy
kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Poznań

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane
    wyższe kierunkowe

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu
    rekrutacji

  • Mile widziana znajomość systemu ocen
    pracowniczych

  • Samodzielność w działaniu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość
    pakietu MS Office

  • Mile widziana orzeczenie
    o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

Koordynowanie pracy całego Działu Rekrutacji

Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i średniego
szczebla

Planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z
zapotrzebowaniem

Tworzenie narzędzi polityki personalnej

Współpraca z instytucjami rynku pracy

Prace administracyjne w dziale

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole

  • stabilne zatrudnienie (umowa
    o pracę)

  • możliwość rozwoju zawodowego

Cv i list motywacyjny – wraz z numerem referencyjnym - prosimy
przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się
tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć
następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i
przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z

Kontakt Anna: Specjalista d/s Rekrutacji z Orzeczeniem

Telefon: 785-191-533

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad