Wszystkie kategorie

Category : Inne

Specjalista ds. Rekrutacji (z j. angielskim)

Data opublikowania: 18-03-2014 10:39:07 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 498 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to międzynarodowa sieć sklepów z eleganckimi dodatkami, z których
korzystają znani styliści. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w
Warszawie poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Specjalista
ds. Rekrutacji (z j. angielskim)

Miejsce pracy: Warszawa,

Nr REF: WAG14SRPAR

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja procesów
    rekrutacji na stanowiska sprzedażowe, specjalistyczne, managerskie
    (opracowanie profilu stanowiska oraz strategii pozyskania kandydatów),

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów,
    selekcja aplikacji, prowadzenie spotkań z kandydatami, informowanie
    kandydatów o postępie procesu rekrutacyjnego,

  • Tworzenie oraz administrowanie
    bazą kandydatów,

  • Stała współpraca z klientami
    wewnętrznymi w zakresie planowania i realizowania projektów rekrutacyjnych,

  • Przygotowywanie raportów i analiz
    dotyczących prowadzonych rekrutacji,

  • Współpraca z zagranicznymi
    działami HR w zakresie tworzenia a następnie implementacji strategii
    personalnej,

  • Udział w bieżących projektach HR.

Wymagania:

  • Zakończone sukcesami projekty
    rekrutacyjne prowadzone dla przedsiębiorstw działających w branży Retail,

  • Doświadczenie w rekrutacji sił
    sprzedaży (telesprzedaż, utrzymanie klienta, obsługa klienta),

  • Znajomość
    języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    i analityczne;

  • Silna orientacja na wyniki,

  • Ambicja, samodzielność, bardzo
    wysoka kultura osobista, kreatywność,

  • Mile widziane doświadczenie w
    firmach międzynarodowych.

Klient
oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie, w
    bardzo prężnym środowisku, dającym wspaniałe możliwości rozwoju
    zawodowego,

  • Świetną atmosferę pracy,

  • Umowę o pracę .

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres:

a.grzybowska@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy:667 358 356

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Nr REF:
WAG14SRPAR

z dopiskiem „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. Rekrutacji (z j. angielskim)

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad