Wszystkie kategorie

Category : Inne

Specjalista ds. Personalnych

Data opublikowania: 02-06-2016 15:23:21 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 640 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to nowoczesny dwunastopiętrowy
Hotel położony w centrum Poznania zapewniający swoim gościom komfortowy
wypoczynek w luksusowych pokojach i apartamentach. Hotel zajmuje się
organizacją prestiżowych spotkań biznesowych, konferencyjnych oraz innych
imprez okolicznościowych. Do profesjonalnego zespołu obsługi hotelowej
poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds.
Personalnych

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref: WMS16SRHA

Zakres obowiązków:

Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

Wsparcie menedżerów w zagadnieniach dotyczących HR

Administrowanie dokumentacją kadrowo-płacową

Koordynowanie benefitów dla pracowników

Udział w projektach z obszaru HR (szkolenia, oceny, rozwój, employer
branding)

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,
preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi

Minimum 2 lata
doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji i obsługi kadrowej pracowników.

Bardzo dobra znajomość
języka angielskiego

Znajomość programu
„Płatnik”

Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office

Doskonała organizacja pracy, wytrwałość, umiejętność zarządzania wynikami
pracy

Kreatywność i chęć poszukiwania innowacyjnych rozwiązań

Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Mile widziana znajomość
programu „Symfonia Kadry i Płace”

Klient oferuje:

Przyjazną atmosferę
opartą na partnerstwie w wysokiej kulturze organizacyjnej

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny i benefitowy

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV:

m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WMS16SRHA

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. Personalnych

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad