Wszystkie kategorie

Category : Inne

Specjalista ds Kadr i Płac

Data opublikowania: 15-04-2015 15:24:16 | Imię i nazwisko: Krzysztof | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 593 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony Impuls Security
Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany
zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów
prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata
na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Poznań

(nr ref.: SK/IS)

Czego
oczekujemy:

  • wykształcenie minimum
    średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne,

  • doświadczenie na
    samodzielnym stanowisku,

  • umiejętność
    analitycznego myślenia,

  • samodzielność w
    działaniu,

  • doświadczenie w
    obsłudze programów kadrowo – płacowych (mile widziana obsługa programu
    Enova, wymagana obsługa programu Płatnik),

  • bardzo dobra wiedza z
    zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość przepisów
    funkcjonowania Zakładu Pracy Chronionej (obsługa SODiR oraz deklaracji do
    PRFON-u),

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    (warunek konieczny!)

Zakres obowiązków:

zatrudnianie i zwalnianie pracowników zgodnie z przepisami
oraz procedurami obowiązującymi w firmie

naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz potrąceń
komorniczych,

systematyczne uaktualnianie danych personalnych pracowników
oraz wprowadzanie ich do systemu kadrowego,

przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,

rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy:

  • pracę
    w młodym, dynamicznym zespole,

  • stabilne
    zatrudnienie

  • możliwość
    rozwoju zawodowego.

Cv
i list motywacyjny – z dopiskiem „KADRY”
- prosimy przesłać na adres e-mail:

rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że
będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej
oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu
realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby
pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U.
97.133.883)"

Kontakt Krzysztof: Specjalista ds Kadr i Płac

Telefon: 517-574-235

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad