Wszystkie kategorie

Category : Inne

Specjalista Ds. Kadr i Płac

Data opublikowania: 21-08-2014 08:27:58 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 560 razy wyświetlane |

Description

W związku z
dynamicznym rozwojem firmy Agencja Ochrony poszukuje pracowników na stanowisko :

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

· Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

· Rozliczanie ewidencji czasu pracy
pracowników w systemie zmianowym,

· Samodzielne naliczanie i weryfikacja list
płac (naliczanie potrąceń komorniczych, zaliczek, kar porządkowych, nadgodzin, ekwiwalentów
za urlop)

· Prowadzenie pełnej dokumentacji
kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych:
zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy),

· Ewidencjonowanie urlopów, zwolnień
lekarskich itd.

· Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i
zgłoszeniowych do ZUS, US, GUS, PFRON,

WYMAGANIA :

· Min. 4 letnie doświadczenie na podobnym
stanowisku

· Praktyczna znajomość przepisów prawa
pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych

· Wykształcenie minimum średnie

· Zdolności analityczne, terminowość,
systematyczność

· Znajomość pakietu MS Office,
Płatnika, oraz programu kadrowo-płacowego E-nova

Odpowiedzialności, sumienności, dyspozycyjności oraz dokładności

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Prosimy o przesyłanie

CV ze zdjęciem oraz informacją o niepełnosprawności na adres :
norbert.rostowski@securi.pl

Kontakt Dział Rekrutacji: Specjalista Ds. Kadr i Płac

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad