Wszystkie kategorie

Category : Inne

Spawacz. Francja / legalnie

Data opublikowania: 07-03-2012 18:46:06 | Imię i nazwisko: Aterima | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 522 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia ATERIMA poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz

Nr ref. SP/FR

Wymagania:
- min.5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomość technik spawania TIG oraz elektrodą (141, 111) poparta europejskim certyfikatem
- znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętność czytania rysunku technicznego umożliwiająca samodzielną pracę
- prawo jazdy kat. B
- praca od połowy marca 2012

Obowiązki:
- przygotowanie elementów dla przemysłu petrochemicznego i nuklearnego
- spawanie stali węglowej metodą TIG oraz elektrodą (141, 111)

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie
- umowę o pracę tymczasową na okres 6 m-cy z możliwością przedłużenia
- min. 1550 euro brutto m-c / 35 h. tyg
- możliwość dodatkowych nadgodzin
- dodatek wyżywieniowy
- bezpłatne zakwaterowanie

Kontakt:
francja@aterima.pl
tel: 12 297 66 30

Kontakt Aterima: Spawacz. Francja / legalnie

Telefon: 122976630

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad