Wszystkie kategorie

Category : Inne

Ślusarz - praca w Austrii

Data opublikowania: 08-05-2012 11:46:00 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 520 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Austria - Linz
Rozpoczęcie pracy od 11.06

Zakres obowiązków:
-montaż i demontaż uszczelnień mechanicznych
-prawidłowe usuwanie i montaż łożysk
-montaż kołnierzy zgodnie z normą
-osiowanie wałów z silnika i pompy
-sprawdzanie regulacji

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- dobra znajomość języka niemieckiego
-paszport niemiecki
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
-znajomość rodzajów pomp (np. tłokowe, rotacyjne)
-czytanie rysunku technicznego

Mile widziane:
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie
-pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie ( + 13 i 14 pensja – świąteczne i urlopowe)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ŚLU/AT/2012

Kontakt Euro Labora: Ślusarz - praca w Austrii

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad