Wszystkie kategorie

Category : Inne

Restauracja zatrudni Szefa Kuchni

Data opublikowania: 20-10-2015 13:17:20 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 540 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, do nowo otwieranej restauracji azjatyckiej w Warszawie zlokalizowanej na Mokotowie, poszukujemy ambitnej, innowacyjnej i profesjonalnej osoby na stanowisko:

Senior Sous Chef / Szef Kuchni

Nr ref: WMS15WSK

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami

• Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości produktu i usług

• Koordynacja zamówień i dostaw towarów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji

• Planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni

• Szkolenie i przekazywanie wiedzy oraz kontrola pracowników kuchni

• Dbanie o powierzony sprzęt, odpowiedzialność za standardy porządku i higieny w kuchni

• Organizowanie stanowisk pracy zgodnie z zasadami BHP, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności; prowadzenie bieżącej dokumentacji kontrolnej

• Współorganizowanie przyjęć okolicznościowych, cateringu i szkoleń

Wymagania:

• Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa Kuchni

• Wykształcenie min. średnie gastronomiczne

• Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP) oraz BHP

• Umiejętność efektywnego zarządzania zamówieniami, dostawami i minimalizacji strat oraz wskaźnikiem food cost

• Pasja do gotowania

• Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

• Dbałość o szczegóły i higienę pracy

• Aktualna książeczka sanitarna

• Doświadczenie i znajomość kuchni azjatyckich mile widziana

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym mile widziana

Oferujemy:

• Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

• Profesjonalne szkolenia oraz kursy doszkalające podnoszące umiejętności zawodowe

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów

• Przyjazną atmosferę pracy

• Nowe wyzwania i możliwości stabilnego rozwoju kariery

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS15WSK

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Kontakt Jobfinder: Restauracja zatrudni Szefa Kuchni

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad