Wszystkie kategorie

Category : Inne

Referent ds.kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności - 1700zł

Data opublikowania: 05-04-2013 14:04:51 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 580 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony Impuls Security
Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany
zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów
prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata
na stanowisko:

Referent ds. kadr

Miejsce pracy: Poznań

(nr ref.: RK/IS)

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia minimum
    średniego lub w trakcie nauki (w trybie zaocznym);
  • min. rok doświadczenia
    na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • mile widziana podstawowa znajomość programu kadrowego Enova;
  • samodzielności w
    działaniu;
  • sumienności i
    dokładności;
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

wprowadzanie danych do programu kadrowego;

bieżąca pomoc w pracach działu kadr i płac;

pomoc w kompletowaniu dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników;

wykonywanie pozostałych czynności administracyjno – biurowych.

Co oferujemy:

  • pracę
    w młodym, dynamicznym zespole;
  • normowany
    czas pracy : od poniedziałku do piątku 8.00-16.00;
  • stabilne
    zatrudnienie (umowa o pracę);
  • możliwość
    rozwoju zawodowego.

Cv
i list motywacyjny – z dopiskiem
„REFERENT ”
- prosimy przesłać na adres e-mail:

rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że
będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej
oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu
realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby
pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U.
97.133.883)"

Kontakt Dział Rekrutacji: Referent ds.kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad