Wszystkie kategorie

Category : Inne

Praktyki w Dziale Administarcji

Data opublikowania: 12-01-2012 15:43:44 | Imię i nazwisko: adStone sp. z o.o. | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 558 razy wyświetlane |

Description

Dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa
adStone sp. z o.o poszukuje
osób, które chcą podjąć:

Praktyki w Dziale
Administracji

WYMAGANIA

  • student/ka (preferowane kierunki: administracyjne,
    ekonomiczne, finansowe, HR)
  • znajomość Internetu oraz pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem

OFERUJEMY

  • pracę w młodym, energicznym zespole i miłej atmosferze
  • szansę rozwoju zawodowego (wybrane osoby zatrudnimy po
    okresie praktyki)
  • miesięczne bezpłatne praktyki i referencje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • współpraca
    z działem administracji
  • bieżące
    prace biurowe
  • korespondencja
    z Klientami
  • pomoc w przygotowaniu i
    realizacji działań promocyjnych

CV
(z klauzulą o przetwarzaniu danych) oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na
adres rekrutacja@adstone.pl wpisując w tytule stanowisko. Informujemy, że skontaktujemy się
wyłącznie z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Kontakt adStone sp. z o.o.: Praktyki w Dziale Administarcji

Telefon: 61 661 04 41

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad