Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik ochrony Rabowice k.Swarzędza (z orzeczeniem)

Data opublikowania: 27-08-2014 12:51:15 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Swarzędz | 560 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony
poszukuje pracowników na stanowisko :

Strażnik ochrony

miejsce
pracy: Rabowice
k. Swarzędza

Osoby
zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektu klienta.

Zadania:

- regularne obchody chronionego terenu

- prowadzenie rejestru zdarzeń, obsługa monitoringu

- praca na zmiany po 12h

Wymagania:

- niekaralność

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (wymóg konieczny!)

Oferujemy:

- umowę o pracę

- regularnie wypłacane wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane
osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od
8:00 do 16:00 pod numerami telefonu:

517-574-235

Kontakt Dział Rekrutacji: Pracownik ochrony Rabowice k.Swarzędza (z orzeczeniem)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad