Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik ochrony Mokotów (z orzeczeniem)

Data opublikowania: 26-03-2014 14:40:32 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 489 razy wyświetlane |

Description

Agencja
ochrony Impuls Security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku
wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i
przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z
rozwojem na rynku mazowieckim aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik ochrony z orzeczeniem

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Osoby
zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną

obiektu
biurowego.

Zadania:

- praca w godzinach 07:00-07:00 (24h)

- obsługa monitoringu

- obsługa recepcji (wydawanie kluczy itp.)

- regularne obchody chronionego biurowca w godzinach nocnych

Wymagania:

- niekaralność

- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie przy ochronie obiektów biurowych oraz
przy obsłudze monitoringu

- wymagane orzeczenie o
niepełnosprawności !!

Oferujemy:

- umowę o pracę – 7 zł netto za
godzinę

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@isp24.pl

Bądź kontakt telefoniczny od poniedziałku do
piątku w godzinach od 08:00-16:00 pod numerem:

531 533 200

Kontakt Dział Rekrutacji: Pracownik ochrony Mokotów (z orzeczeniem)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad