Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik ochrony Konstancin-Jeziorna

Data opublikowania: 03-04-2014 08:53:18 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Konstancin-Jeziorna | 517 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony
poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna (okolice
Piaseczna)

Osoby
zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną

prywatnej
posesji (służby w służbowym samochodzie)

Zadania:

- praca w godzinach 17:00-06:00

- regularne obchody chronionej prywatnej posesji

- prowadzenie rejestru zdarzeń

Wymagania:

- niekaralność

- dyspozycyjność

-prawo jazdy kat. B

- mile widziane orzeczenie o
niepełnosprawności

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

- 8 zł netto za godzinę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerami telefonu od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00:

531 533 200

Bądź przesłanie swojego CV na adres:

rekrutacja@isp24.pl

Kontakt Dział Rekrutacji: Pracownik ochrony Konstancin-Jeziorna

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad