Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik działu Płac

Data opublikowania: 08-12-2011 19:28:22 | Imię i nazwisko: pers26 | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 599 razy wyświetlane |

Agencja Pracy Personnel International nr cert 5286 poszukuje do swojego oddziału w Gliwicach osoby na stanowisko:
Obowiązki:
• Obsługa płacowa pracowników
Sporządzanie list wypłat z tytułu umów o pracę, umów o dzieło oraz umów zleceń
sporządzanie korekt do listy płac
Naliczanie wynagrodzeń, ZFŚS, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy
Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-8
Wypełnianie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
inne prace zlecone przez przełożonego
możliwa praca na 2 zmiany
Poszukujemy osób chętnych od Zaraz

Wymagania
doświadczenie zawodowe w dziale Płac
znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych
znajomość prawa podatkowego /opodatkowania
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
dokładności, rzetelności i odpowiedzialności oraz umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
Mile widziane osoby z okolic Gliwic

Oferujemy:

praca w dziale płac międzynarodowej firmy
umowę o pracę na pełen etat

cv wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mail: rekrutacja@personel.com.pl

Kontakt pers26: Pracownik działu Płac

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad