Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik do usuwania betonu - oczyszczanie przemysłowe

Data opublikowania: 08-10-2013 09:49:45 | Imię i nazwisko: CBR - Cross Border Recruitment Sp. z o.o. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 469 razy wyświetlane |

Description

Dla
naszego niemieckiego klienta firma CBR Cross Border Recruitment Sp. z o. o.
poszukuje:

Wymogi:

- Prawo jazdy kat. B/E bądź C/E

- doświadczenie na placach budowy

- wykształcenie w technicznym zawodzie albo zawód budowlany (np. kierowca
maszyn budowlanych, mechanik, kierowca ciężarowy, murarz, cieśla itp.)

- wiedza techniczna przy użyciu
maszyn do usuwania betonu mile widziana

- nieograniczona ogólnokrajowa
(Niemcy) gotowość do pracy (w ciepłych miesiącach od poniedziałku do piątku,
praca w sobotę i niedzielę również możliwa)

- doświadczenie przy pomiarach budowlanych będzie zaletą

- komunikatywny język niemiecki

Zadania:

- Usuwanie warstw betonu za pomocą maszyn-robotów, młota pneumatycznego lub
wysokociśnieniowym strumieniem wody

- praca w dwóch grupach – praca z młotem pneumatycznym i wysokociśnieniowym
strumieniem wody w rytmie zmianowym co 2 godz. ze względu na silne fizyczne
obciążenie

- praca z maszynami-robotami tylko dla osób z wiedzą techniczną: obsługa
maszyn, przeglądy i pielęgnacja, obmiary, analiza i usuwanie zakłóceń

Oferujemy:

- zatrudnienie na terenie Niemiec, firma mieści się w miejscowości Schlier
w okolicach Ravensburg

- praca na placach budowy na terenie całych Niemiec

- zatrudnienie na niemieckich warunkach

- praca na pełen etat na czas nieokreślony po pozytywnym przejściu okresu
próbnego (6 miesięcy)

- zarobki: stawka godzinna podczas okresu próbnego 12€ brutto, po okresie
próbnym podwyżka

- normowany czas pracy: 42h/tydzień, 180h/ miesiąc (w miesiącach letnich do
250h)

- uzbierane nadgodziny wypłacane są w miesiącach zimowych (zatrudnienie
całoroczne) lub alternatywnie nadgodziny wypłacane są na bieżąco („zwolnienie”
na zimę i ponowne zatrudnienie na wiosnę)

- codzienna dieta w wysokości 24€, także w dniu przyjazdu na plac budowy i
wyjazdu

- przyjazd na plac budowy oraz wyjazd z placu budowy opłacany jak
następuje:

75% stawki
godzinnej dla osób posiadających prawo jazdy kat. B/E

100% stawki
godzinnej dla osób posiadających prawo jazdy kat. C/E

- zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy udostępniane przez pracodawcę
opłacane przez pracownika (pokój w mieszkaniach dwu- trzypokojowych),
zakwaterowanie w hotelach lub pensjonatach niedaleko placów budowy opłacane
przez pracodawcę

- premie przy terminowo zakończonych projektach

- dodatek świąteczny wypłacany zależnie od osiągnięć firmy

- ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla wszystkich pracowników
(ok. 40.000 € dla rodziny zmarłego)

- zakładowa emerytura po okresie próbnym - 25 €/ miesiąc – opłacane przez firmę

- odzież ochronna, robocza zapewniona przez pracodawcę

Osoby
spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV z dokładnym opisem całego
przebiegu doświadczenia zawodowego i referencjami lub numerami telefonów do
byłych pracodawców oraz dołączenie uprawnień na adres: biuro@eucbr.pl

Katarzyna Szeszuła

Tel.: +48 784 495 684 (pn.-pt., godz.
8:00-16:00)

E-Mail: biuro@eucbr.pl

CBR - Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

ul.
Boh. Getta
Warszawskiego 24c/202; 70-302 Szczecin

NIP 852-25-47-865; Regon 320606433;

Tel.: +48 784 495 684, +47 21 37 9771

Kontakt CBR - Cross Border Recruitment Sp. z o.o.: Pracownik do usuwania betonu - oczyszczanie przemysłowe

Telefon: +48 784 495

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad