Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik biurowy

Data opublikowania: 15-03-2016 09:44:32 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Ożarów Mazowiecki | 707 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego
międzynarodowego Klienta posiadającego przedstawicielstwa w Portugalii,
zajmującego się dystrybucją owoców i warzyw poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ołtarzew

Nr ref: WMS16PBFP

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie i opracowywanie raportów

Nadzorowanie i odbieranie korespondencji związanej z działalnością firmy

Koordynacja obiegu dokumentów oraz sprawdzanie ich poprawności

Wsparcie i pomoc we wszystkich bieżących sprawach administracyjnych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Doświadczenie na podobnym
stanowisku

Biegła znajomość języka
angielskiego

Bardzo dobra znajomość
obsługi komputera (biegły MS Office), oraz urządzeń biurowych

Umiejętność efektywnego
działania oraz organizacji czasu pracy

Zaangażowanie oraz chęć
uczenia się nowych rzeczy

Mile widziana znajomość
języka portugalskiego

Oferujemy:

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pracę na pełen etat na
umowę o pracę

Przyjazną atmosferę pracy

Pracę w godzinach 9.00 –
17.00

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV:

m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WMS16PBFP

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Pracownik biurowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad