Wszystkie kategorie

Category : Inne

Praca w ochronie na Zawadach (z orzeczeniem)

Data opublikowania: 12-06-2014 10:46:11 | Imię i nazwisko: Joanna Walkowiak | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 540 razy wyświetlane |

Description

Dynamicznie rozwijająca się agencja
ochrony zatrudni PANÓW do ochrony obiektu w POZNANIU.

Miejsce: ul. Małachowskiego, Zawady

Obiekt: ochrona budowy

Jesteśmy Zakładem Pracy
Chronionej i zatrudniamy osoby niepełnosprawne – wymagamy aktualnego orzeczenia
o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym bądź znacznym (dawna 2 i 1 grupa).

Zakres obowiązków:

- Ochrona powierzonego mienia

- Dokonywanie regularnych obchodów w porze nocnej

- Rejestr zdarzeń

Oczekujemy:

- aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności lub renty inwalidzkiej

- niekaralności

- uczciwości

- dyspozycyjności do podjęcia pracy

Zapewniamy:

- regularnie wypłacane wynagrodzenie

- stałe zatrudnienie

- umowę o pracę

- pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00-16:00 pod numerem telefonu:

517 574 235
lub 531 533 200

Kontakt Joanna Walkowiak: Praca w ochronie na Zawadach (z orzeczeniem)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad