Wszystkie kategorie

Category : Inne

praca w ochronie

Data opublikowania: 19-12-2012 11:34:43 | Imię i nazwisko: Impuls Security Polska | Lokalizacja: wielkopolskie | 544 razy wyświetlane |

Description

Zatrudnimy do
ochrony obiektu biurowego na terenie Wysogotowa. Zapewniamy dojazd z Poznania
do miejsca pracy!

Obowiązki:

- dozór obiektu zgodnie z przyjętymi procedurami

- obsługa monitoringu

- kontrola ruchu osobowego oraz ewidencja pojazdów

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie

- chęć podjęcia pracy zmianowej

- orzeczenie o
niepełnosprawności bądź renta inwalidzką (wymóg konieczny)

JESTEŚMY ZAKŁADEM
PRACY CHRONIONEJ Z CHĘCIĄ ZATRUDNIMY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE!

Oferujemy:

- uczciwe
warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

- atrakcyjne
wynagrodzenie (1650 brutto podstawy)!

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane
proszone są o przesłanie swojego cv na adres mailowy:

karolina.markiewicz@isp24.pl

Kontakt pod numerem
telefonu:

517-574-235

Kontakt Impuls Security Polska: praca w ochronie

Telefon: 517 574 235

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad