Wszystkie kategorie

Category : Inne

Poznań Specjalista ds. Rekrutacji

Data opublikowania: 01-12-2014 15:38:42 | Imię i nazwisko: Praca w Administracji | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 548 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony Impuls Security
Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany
zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów
prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata
na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Poznań

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane
    wyższe kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu
    rekrutacji
  • Mile widziana znajomość systemu ocen
    pracowniczych
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • Orzeczenie o
    stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

Koordynowanie pracy całego Działu Rekrutacji

Rekrutacja i selekcja pracowników niskiego i średniego
szczebla

Planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z
zapotrzebowaniem

Tworzenie narzędzi polityki personalnej

Współpraca z instytucjami rynku pracy

Prace administracyjne w dziale

Co oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym
    zespole
  • stabilne zatrudnienie (umowa
    o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że będziemy kontaktować się
tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć
następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i
przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia
29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)

Kontakt Praca w Administracji: Poznań Specjalista ds. Rekrutacji

Telefon: 517574235

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad