Wszystkie kategorie

Category : Inne

POMOCNIK ELEKTROMONTERA

Data opublikowania: 21-05-2012 13:05:11 | Imię i nazwisko: Elektro-Futura | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 569 razy wyświetlane |

Description

ELEKTRO – FUTURA to zgrany, zorientowany na
potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie
szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Ponad 20
letnie doświadczenie liderów oraz najwyższa jakość prac realizowanych przez
ELEKTRO-FUTURA, to w 100% efekt zaangażowania i profesjonalizmu ludzi, którzy
tworzą ten zespół. Od samego początku i za każdym razem skutecznie stawiają
czoła nawet najtrudniejszym zadaniom, od projektu do realizacji dla coraz
bardziej wymagających Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem,
firma poszukuje pracowników na stanowisko:

(Poznań)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- wykonywanie prac związanych z
wykonawstwem i serwisem instalacji elektrycznych oraz elektroenergetycznych w
budownictwie

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy przy
instalacjach elektrycznych w budownictwie

- znajomość podstawowych zagadnień
z dziedziny elektrotechniki

- dyspozycyjność

- umiejętność współpracy z
zespołem

MILE WIDZIANE

- uprawnienia SEP E do 1 kV

OFERUJEMY

- możliwość rozwoju podczas
realizacji innowacyjnych projektów

- umowę zlecenie na czas trwania
projektu

- możliwość przedłużenia
współpracy w formie umowy o pracę

- pracę na terenie Poznania

- współpracę w miłym zespole

- pracę w dynamicznie rozwijającej
się firmie

Dokumenty aplikacyjne (CV lub
życiorys) proszę opatrzyć numerem referencyjnym w temacie e-maila i wysłać na
poniższy adres. Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej zgody na
przetwarzanie danych osobowych (dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane).

PRZYKŁAD KLAUZULI: ,,Zgodnie z
ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883,
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Adres kontaktowy: a.slodkowska@elektro-futura.pl

Numer referencyjny: ELK/05/PO

Termin nadsyłania dokumentów: 28-maj-2012

Kontakt Elektro-Futura: POMOCNIK ELEKTROMONTERA

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad