Wszystkie kategorie

Category : Inne

osób niepełnosprawnych Bogucin-ochrona obiektu

Data opublikowania: 13-12-2012 11:24:53 | Imię i nazwisko: Karolina Markiewicz | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: poznań | 545 razy wyświetlane |

Description

Impuls Security
Polska
poszukuje mężczyzn z doświadczeniem w
ochronie !

Dozór
obiektu zagranicznej firmy produkcyjnej.

MIEJSCE PRACY: Bogucin k/ Poznania

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:

niekaralności,

orzeczenia o niepełnosprawności lub renty inwalidzkiej
(wymóg konieczny),

zaangażowania w
powierzone obowiązki,

zdyscyplinowania,

mile widziane
doświadczenie w branży.

OFERUJEMY

umowę o pracę,

niezbędne
przeszkolenie,

opiekę naszych
koordynatorów,

regularne wypłacanie
wynagrodzenia,

stabilną pracę w firmie
branży ochrony mienia o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jesteśmy Zakładem
Pracy Chronionej i zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o stopniu
niepełnosprawności bądź rentą inwalidzką.

Zainteresowani
mogą kontaktować się telefonicznie od poniedziałku do
piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem :

517 574
235

Kontakt Karolina Markiewicz: osób niepełnosprawnych Bogucin-ochrona obiektu

Telefon: 517 574 235

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad