Wszystkie kategorie

Category : Inne

Opiekunka dla 75-letniego Pana w Niemczech

Data opublikowania: 12-01-2015 10:13:24 | Imię i nazwisko: Ideal Pflege | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 558 razy wyświetlane |

Description

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą
na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz
potrzebującymi pomocy.
Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.

IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i
bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Poszukujemy Opiekunki dla
75-letniego Pana Alfreda, który mierzy 172 cm wzrosty i waży 75 kg. Podopieczny
cierpi na demencję i cukrzycę, porusza się samodzielnie. Pacjent mieszka sam w
mieszkaniu, zdarza się, że potrzebuje pomocy również w nocy.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce: Meerbusch-Büderich

ZADANIA:

- opieka nad podopiecznym

- podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej

- wsparcie przy czynnościach dnia codziennego

- przygotowanie i podawanie posiłków

- organizacja czasu dla
podopiecznego

- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie oraz cierpliwość

- osoba niepaląca

OFERUJEMY:

- składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie
oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)

- legalną pracę w Niemczech

- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych
kwalifikacji personelu opiekuńczego

- pomoc w organizacji wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony
zespołu IDEAL PFLEGE

SIĘ:

- zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366

- odwiedź naszą stronę internetową:
www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb
niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie
danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).

Kontakt Ideal Pflege: Opiekunka dla 75-letniego Pana w Niemczech

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad