Wszystkie kategorie

Category : Inne

Opiekunka dla 62-letniej Pani w Niemczech

Data opublikowania: 24-01-2015 08:46:36 | Imię i nazwisko: Ideal Pflege | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 500 razy wyświetlane |

Description

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim
firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi
pomocy. Oferujemy pracę
w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.

IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i
bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEJ:

Poszukujemy Opiekunki dla starszej
Pani w wieku 62 lat, która mierzy 160 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Podopieczna
cierpi na raka i z powodu tej choroby większość czasu spędza w łóżku - posiada
Pflegestufe III. Nie jest wymagany transfer. Pani wymaga pomocy w codziennych
czynnościach pielęgnacyjnych. 3 razy dziennie przychodzi pielęgniarka.
Podopieczna mieszka wraz z mężem, który nie wymaga opieki.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce: Oberrot (okolice Stuttgartu)

ZADANIA:

- opieka nad podopiecznym

- podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej

- wsparcie przy czynnościach dnia codziennego

- przygotowanie i podawanie posiłków

- organizacja czasu dla
podopiecznego

- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- miłe usposobienie oraz cierpliwość

- osoba niepaląca

OFERUJEMY:

- składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie
oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)

- legalną pracę w Niemczech

- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych
kwalifikacji personelu opiekuńczego

- pomoc w organizacji wyjazdu

- zwrot kosztów podróży

- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony
zespołu IDEAL PFLEGE

SIĘ:

- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl

- zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366

- odwiedź naszą stronę internetową:
www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia:

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do
procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych
osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na
potrzeby przyszłych rekrutacji.

Kontakt Ideal Pflege: Opiekunka dla 62-letniej Pani w Niemczech

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad