Wszystkie kategorie

Category : Inne

Opiekun Seniora - Niemcy - 10000zł

Data opublikowania: 21-12-2018 06:10:35 | Imię i nazwisko: Aleksandra | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: not found | 849 razy wyświetlane |

Description

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Opis stanowiska:

Oferta wyjazdu do Samotnej Pani na 4.01
Pani mieszka w małej miejscowości. Rodzina w miarę możliwości ją odwiedza. Nie ma z nimi problemów, wręcz pomagają, jeśli jest taka potrzeba. Podopieczna nosi pieluchomajtki i jest osobą demencyjną. Pani niedawno miała wypadek, po którym jest trochę słabsza. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, w domu radzi sobie sama. Potrzebuje pomocy przy toalecie. Pielęgniarka przychodzi 2 x dziennie.
Internet jest na miejscu.
Wynagrodzenie za 2 miesiące : 2400 Euro netto

Oferujemy:

• legalną pracę i atrakcyjne zarobki;
• składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;
• jedną czytelną umowę;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
• kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
• pakiet medyczny Lux dla stałych Opiekunów;
• pełną organizację pobytu – darmowy transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
• całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
• szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Informacje o firmie:

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 43 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 31.500 Opiekunek i Opiekunów seniorów. Promedica24 została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych.

Kontakt Aleksandra: Opiekun Seniora - Niemcy

Telefon: 516058225

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad