Wszystkie kategorie

Category : Inne

opieka w Niemczech

Data opublikowania: 19-11-2014 11:12:16 | Imię i nazwisko: Edyta Petryk/PFLEGE MIT HERZEN | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Warszawa | 592 razy wyświetlane |

Description

Pflege mit Herzen
24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych
w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę
w prywatnym domu starszej osoby.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki
dla małżeństwa z miejscowości (96155 ) Buttenheim od 29.11.14 na 2 mc.

Opis podopiecznych:

Podopieczna: Wiek: 75 lat
Waga: 90kg Wzrost:
167 cm

Podopieczny: Wiek: 84 lat
Waga: 100 kg Wzrost: 170 cm

Podopieczna jest po lekkim wylewie, ma skoliozę, porusza się na wózku inwalidzkim. Nie nosi pampersów, noce przesypia spokojnie.

Podopieczny jest po wylewie, ma demencję, dezorientację
czasową i przestrzenną, nadciśnienie, ma również podłączony cewnik, nie nosi
pampersów. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, nie trzeba go
podnosić. Podopieczny może budzić się w nocy. Do podopiecznego przychodzi
opieka medyczna.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznym w higienie osobistej, przy
ubraniu sie oraz zajmuje się domem, gotuje, sprząta, pierze, prasuje, robi
zakupy itd.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczni mieszkają w 3 pokojowym mieszkaniu na parterze 80qm.

Dla opiekunki jest
oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem.

Z podopiecznymi można chodzić na krótkie spacery

Wymagania:

-dobra znajomość j. niemieckiego- warunek
konieczny

-dyspozycyjność na okres 1mc

-doświadczenie w opiece nad osobami
starszymi

- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę
z osobami starszymi.

-prawo jazdy

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym
koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
telefoniczny lub mailowy

edyta.pertyk@pmh.info.pl

Tel: 508 624 667

Kontakt Edyta Petryk/PFLEGE MIT HERZEN: opieka w Niemczech

Telefon: 508624667

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad