Wszystkie kategorie

Category : Inne

Operator CNC - praca za granicą

Data opublikowania: 28-02-2012 15:34:28 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 546 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego zagranicznego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Tokarz / Frezer CNC

Miejsce pracy:
Niemcy rejon południowy (Schwarzwald)- z językiem niemieckim
Holandia (Cuijk i okolice)- z językiem angielskim

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)
- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiający porozumiewanie się z przełożonym )
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełna pomoc w załatwieniu formalności w urzędach
- polsko- niemiecka opieka koordynatorów
- legalną pracę w międzynarodowym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (najlepiej w języku niemieckim/lub angielskim w zależności od kraju zatrudnienia-oczywiście ze może być również w j. polskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny:

Niemcy: CNC/DE/2012
Holandia: CNC/HOL/2012

Kontakt Euro Labora: Operator CNC - praca za granicą

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad