Wszystkie kategorie

Category : Inne

Mechanik samochodowy - Norwegia

Data opublikowania: 11-08-2014 12:49:38 | Imię i nazwisko: Work Supply | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 505 razy wyświetlane |

Description

MECHANIK SAMOCHODOWY – NORWEGIA

Specjalizujesz się w naprawach
samochodów osobowych?

Oferujemy pracę w niemal każdym markowym serwisie w Norwegii.

ZAPEWNIAMY:

wynagrodzenie
od 187 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego

dla
ekspertów, z odpowiednimi szkoleniami, możliwa negocjacja stawki

legalne
zatrudnienie na warunkach norweskich

długoterminowe
kontrakty z możliwością przedłużenia

kompletne
ubranie robocze i niezbędne narzędzia

ubezpieczenie

stałe
wsparcie polskojęzycznego konsultanta

organizację
zakwaterowania

możliwość
zakupu biletu lotniczego (opłata zostanie odliczona od pierwszej wypłaty)

po
rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

WYMAGANIA:

4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanik samochodowy

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

obsługa programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim

prawo jazdy

OBOWIĄZKI:

dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych

diagnostyka komputerowa

szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Uprzejmie
informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o
przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim na adres info@worksupply.pl

z dopiskiem „Mechanik - Norwegia - Imię i Nazwisko”

KONTAKT: Work Supply Poland

Celna 1, 70-644 Szczecin

Tel: +48 91 813 09 00

Fax: +48 91 813 09 01

info@worksupply.pl

Licencja:
8814

Kontakt Work Supply: Mechanik samochodowy - Norwegia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad