Wszystkie kategorie

Category : Inne

Mechanik Samochodów Ciężarowych, Niemcy (bez języka)

Data opublikowania: 15-05-2020 11:17:41 | Imię i nazwisko: GD Profesja | Lokalizacja: małopolskie | 634 razy wyświetlane |

Description

Grupa
Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie,
działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną
do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy
profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż,
zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest warsztat samochodowy z
okolic Berlina. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik Samochodów Ciężarowych, Niemcy
(bez języka)

Zakres Obowiązków

Kompleksowe naprawy i konserwacja samochodów
ciężarowych, pojazdów specjalnych oraz naczep.

Wymagania

· Wykształcenie kierunkowe: mechanik samochodowy,

· Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i pojazdów specjalnych,

· Mile widziana znajomość j. niemieckiego,

· Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Oferujemy

· Praca na czas nieokreślony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,

· Mile widziana chęć pracy w nadgodzinach,

· Zapewnione zakwaterowanie,

· Pomoc w załatwieniu formalności,

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych osobowych
(ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea
114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji
obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest
dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o
świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych
osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w
Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja
S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Kontakt GD Profesja: Mechanik Samochodów Ciężarowych, Niemcy (bez języka)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad