Wszystkie kategorie

Category : Inne

Mechanik autobusów, Belgia

Data opublikowania: 19-07-2013 19:55:10 | Imię i nazwisko: Leszek Gregorczyk | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Bruksela | 571 razy wyświetlane |

Description

Praca w Belgii dla mechanika autobusów.

Zakres obowiązków:

Diagnoza usterek autobusów marek Man,
Mercedes, za pomocą systemu diagnostycznego DIAGNOSE STAR

Przeglądy serwisowe oraz naprawa autobusów:
90%¨to naprawy mechaniczne, a 10 % elektryczne ( hamulce, silniki, automatyczne
drzwi, ... )

Wykonywanie drobnych napraw karoserii;

Wykonywanie
napraw mechanicznych/elektromechanicznych zarówno w warsztacie, jak i w miejscach awarii drogowych;

Wykonywanie mechanicznych, elektronicznych,
hydraulicznych i pneumatycznych napraw: hamulce, zawieszenie, silniki Diesel,
oświetlenie

Konserwacja i naprawa systemów
klimatyzacyjnych

Konserwacja i naprawa ogrzewania nocnego
(WEBASTO)

Wymagania:

3 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku;

Dobra znajomość mechaniki i hydrauliki
(naprawa pomp wodnych, rozwiązywanie problemów z ciśnieniem powietrza)

Gotowość do pracy w nadgodzinach i w
weekendy;

Komunikatywny język
angielski;

Własny samochód;

Prawo Jazdy Kategorii D będzie dodatkowym
atutem

Oferujemy:

Pracę na dłuższy okres czasu;

Szkolenie w miejscu pracy;

Zatrudnienie na umowę o pracę z belgijskim
pracodawcą,

Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe;

Wynagrodzenie początkowe brutto 14 € za godzinę;

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
(koszt 70 €/tydz.);

Dodatki do wynagrodzenia:13-tka, dodatek
żywieniowy 3,72 €/h, dodatek urlopowy, zasiłek rodzinny, kilometrówka, zwrot
kosztów za pierwszy dojazd do Belgii;

CV prosimy nadsyłać
na email agencji zatrudnienia Factory 600: praca@factory600.com

Prosimy
o wpisanie w temacie wiadomości nazwy zawodu oraz o umieszczenie w CV klauzuli
o treści: "Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami),
niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Factory
600 Trzebiatowski, Gregorczyk Spółka Jawna, wpisaną do rejestru agencji
zatrudnienia pod numerem 8803, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku
nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w
przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Kontakt Leszek Gregorczyk: Mechanik autobusów, Belgia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad