Wszystkie kategorie

Category : Inne

Manager ds. Finansów, Planowania i Analiz (region EMEA)

Data opublikowania: 10-03-2015 14:57:04 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 518 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego
Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego
lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą suplementów diety, do
zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Manager
ds. Finansów, Planowania i Analiz (region EMEA)

Nr ref: WSK15MFPAHB

Miejsce
pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Zarządzanie i koordynacja pracy zespołu Analityków,

Planowanie całościowej strategii finansowej (w tym budżetu),
państw regionu EMEA,

Analiza i interpretacja danych finansowych, tworzenie prognoz
oraz strategii rozwoju,

Wspieranie Zarządu w analizach, związanymi między innymi z
otwarciem działalności w nowych państwach,

Tworzenie raportów dla Zarządu – miesięcznych oraz ad hoc,
zawierających zalecenia mające na celu zwiększenia efektywności pracy firmy,

Współpraca z zespołami zarządzającymi różnymi regionami,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe,

Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowej
firmie,

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Certyfikaty CIMA, ACCA itp. mile widziane,

Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, interpretowania
danych pochodzących z różnych źródeł,

Biegła znajomość języka angielskiego,

Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
(preferowany język Francuski),

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Umiejętność pracy w zespole,

Umiejętność myślenia strategicznego,

Biegłość w obsłudze komputera,
w tym przede wszystkim doskonała znajomość programu MS Excel oraz narzędzi
służących do budżetowania , ERP (mile widziana znajomość Hyperion / Oracle),

Otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania swojej wiedzy,

Multizadaniowość,

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość rozwoju,

Dynamiczną atmosferę,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15MFPAHB

Oraz
dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o
Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Jobfinder: Manager ds. Finansów, Planowania i Analiz (region EMEA)

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad