Wszystkie kategorie

Category : Inne

KUCHARZ- praca w Niemczech - 1500zł

Data opublikowania: 23-03-2012 13:15:13 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 535 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce Pracy: NIEMCY (Schwarzwald)

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie potraw
- dbałość o czystość stanowiska pracy
- osoba zatrudniona na stanowisku kucharza będzie odpowiadała za przygotowanie dań a la carte kuchni europejskiej, jak również bankietów i imprez okolicznościowych.

Oferujemy:
-umowa o pracę na warunkach niemieckich
-pełen pakiet socjalny
-pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
-możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
-komfortowe warunki pracy
-zakwaterowanie

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe w zawodzie kucharz
-doświadczenie na danym stanowisku
-znajomość zasad higieny, bezpieczeństwa, znajomość produktów
-umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, cierpliwość,
-miła aparycja
-dobra znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
-własny środek transportu

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com (mile widziane CV w języku niemieckim) w temacie maila proszę wpisać nr ref: KUCH/DE

Kontakt Euro Labora: KUCHARZ- praca w Niemczech

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad