Wszystkie kategorie

Category : Inne

Kraków – Sprzedawca – doradca klienta

Data opublikowania: 26-11-2011 22:02:48 | Imię i nazwisko: Aidem | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 582 razy wyświetlane |

Description

Stanowisko:

Doradca Klienta – Sprzedawca

+ obsługa sklepu www

Miejsce pracy:

Punkt sprzedaży bezpośredniej

ul. Zamoyskiego 43, 30 – 519 Kraków (okolice Ronda Matecznego; 2 min
pieszo od przystanku Smolki)

Czas pracy:

60 h tygodniowo ( 2 etaty po 30h tygodniowo, możliwość negocjacji ).

Płaca:

Pensja podstawowa + dodatki za prawidłowo wykonywanie obowiązków

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów w punkcie sprzedaży bezpośredniej

- wprowadzanie produktów do sklepu internetowego

- obsługa kasy fiskalnej oraz wystawianie faktur VAT

- prowadzenie punktu sprzedaży (dbanie o czystość, lokalu)

Wymagania:

- przynajmniej dobra znajomość branży kosmetycznej

- dobra znajomość obsługi komputera, mile widziane doświadczenie przy pracy z
platformami e-sklepów

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej

- łatwość nawiązywania kontaktów

- uczciwość

- umiejętność logicznego myślenia

- łatwość uczenia się

- książeczka sanepidowska

Do współpracy zapraszamy studentki, osoby uczące się (do 26 r. życia)

Jako pracodawca jesteśmy skłonni zapewnić elastyczny czas pracy w miarę
możliwości dopasowany do rozkładu dnia pracownika czy też studiów
(nie ma przeciwwskazań odnośnie pracy w wybrane dni o ile pozostali pracownicy
będą się w stanie dostawać).

Informacje dodatkowe pod numerem: 0 501 513 512.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list
motywacyjny) na adres e-mailowy kontakt@aidem.eu.

Z wybranymi Kandydatami skontaktujemy się w celu przeprowadzenia rozmowy
kwalifikacyjnej.

Praca od zaraz.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr
133 poz. 883)

Dane kontaktowe

kontakt@aidem.eu

0 501 513 512

Kontakt Aidem: Kraków – Sprzedawca – doradca klienta

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad