Wszystkie kategorie

Category : Inne

Konsultant Telefoniczny Sieci Komórkowej (Warszawa-Śródmieście)

Data opublikowania: 23-11-2011 14:51:43 | Imię i nazwisko: HR Systems | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 650 razy wyświetlane |

Description

HR Systems

jesteśmy firmą doradztwa personalnego, która obecnie dla jednego ze swoich

Klientów - poszukuje osób na stanowisko:

KONSULTANT

TELEFONICZNY SIECI KOMÓRKOWEJ

Nr.ref. KTP/2011

Miejsce pracy:

Warszawa - Śródmieście

Wymagania:

Status

osoby uczącej się

Doświadczenie

w pracy z Klientem min.4 miesiące (najchętniej call center,sprzedaż)

Dyspozycyjność

do pracy codziennie

Prawidłowa

wymowa i umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną

Motywacja

do pracy

Pozytywne

nastawienie

Nastawienie

na cel oraz na Klienta

Mile

widziane umiejętności sprzedażowe

Obowiązki:

Wykonywanie

połączeń wychodzących

Oferowanie

nowych promocji, pakietów, aparatów telefonicznych, przejścia do sieci

Oferujemy:

Pracę

w godz.9.00-17.00 plus dwie wybrane soboty

Wzrastającą

stawkę godzinową (przejrzysty system)

Profesjonalne

szkolenia wstępne – 5dniowe

Pracę

na połączeniach wychodzących

szkolenia kompetencyjne oraz coachingi indywidualne

Pracę

w kameralnym call centerem

Stałe

wsparcie trenerów

Zainteresowanych

Kandydatów prosimy o pilne przesłanie CV wraz z wpisaniem w tytule

wiadomości „KTP/2011

na

adres: rekrutacja@hrsystems.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy

o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z

dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Agencja

Zatrudnienie wpis do rejestru: ( nr rej: 6703)

Kontakt HR Systems: Konsultant Telefoniczny Sieci Komórkowej (Warszawa-Śródmieście)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad