Wszystkie kategorie

Category : Inne

Konsultant ds. Wsparcia Systemów – praca dla studenta

Data opublikowania: 31-05-2016 12:00:24 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 609 razy wyświetlane |

Nasz Klient to międzynarodowa firma z sektora inżynierii opartej
na nowoczesnych technologiach, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu m.in. zautomatyzowanych
systemów video-kontroli wykorzystywanych w transporcie kolejowym. Ponieważ
rozwój światowej klasy technologii wymaga zmotywowanych, zorientowanych na
sukces ludzi, poszukujemy bystrej i ciekawej nowych technologii osoby na
stanowisko:

Nr ref WWW16KSLR

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Monitorowanie stanu systemów.

Sporządzanie raportów (bieżących i okresowych).

Sporządzanie analiz i statystyk.

Udzielanie technicznego wsparcia międzynarodowym klientom.

Wymagania:

Znajomość podstawowych zagadnień informatycznych z następujących obszarów (systemy operacyjne, funkcjonowanie oprogramowania, zagadnienia
sieciowe)

Sprawna obsługa arkuszy kalkulacyjnych (np. Excel).

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Dobre zorganizowanie pracy własnej.

Mile widziani studenci poniżej 26. roku życia - w trakcie nauki na
kierunkach technicznych.

Oferujemy:

Duże możliwości rozwoju w zależności od potencjału i zaangażowania pracownika.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Udział w ciekawych międzynarodowych projektach.

Elastyczny czas pracy (łącznie z weekendami).

Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW16KSLR

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Jobfinder: Konsultant ds. Wsparcia Systemów – praca dla studenta

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad