Wszystkie kategorie

Category : Inne

Konsultant ds. rekrutacji

Data opublikowania: 07-07-2014 11:12:09 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 520 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony
Impuls Security Polska działa dynamicznie na wielkopolskim rynku wykonując
szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw
oraz dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata
na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

(nr ref.: KR/IS)

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie minimum
    średnie, mile widziane wyższe kierunkowe(preferowane psychologia, ZZL,
    ekonomia, socjologia),
  • chęć zdobycia doświadczenia
    w obszarze rekrutacji,
  • samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności
    interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja
    pracy ,
  • dokładność i sumienność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – wymóg konieczny.

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i selekcja pracowników ochrony,

pomoc w rekrutacjach na wyższe stanowiska,

planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z
zapotrzebowaniem,

tworzenie i umieszczanie ogłoszeń o pracę,

współpraca z instytucjami rynku pracy,

prace administracyjne w dziale.

Co oferujemy:

  • pracę
    w młodym, dynamicznym zespole,
  • stabilne
    zatrudnienie (umowa o pracę),
  • dłuższą
    współpracę,
  • możliwość
    rozwoju zawodowego.

Cv i list motywacyjny – z
dopiskiem „konsultant” wraz z informacją o niepełnosprawności
- prosimy
przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć
następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i
przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia
29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"

Kontakt Dział Rekrutacji: Konsultant ds. rekrutacji

Telefon: 517-574-235

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad