Wszystkie kategorie

Category : Inne

Komisjoner w systemie słuchawkowym - 5590zł

Data opublikowania: 20-02-2017 10:09:17 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 692 razy wyświetlane |

h4 { color: rgb(0, 0, 0); }h4.cjk { font-family: "SimSun"; }h4.ctl { font-family: "Arial"; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { }

POSZUKUJEMY
KOMISJONERÓW PICK BY VOICE (PRACA NA SŁUCHAWKACH)
KRAZ: nr
1116
praca tymczasowa
Miejsce pracy: NIEMCY, Bawaria

Wymagania

• Masz
doświadczenie przy zbieraniu zamówień na magazynie?

Potrafisz obsługiwać wózek elektryczny typu Jungheinrich?

Znasz j. niemiecki na poziomie podstawowym ?

Jeśli
odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM
POTRZEBNY!

Obowiązki

DO
TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ:

• Kompletowanie
zamówień
• Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami
podawanymi przez system słuchawkowy (komendy niemieckie)

Obsługa wózka widłowego
• Wykonywanie zadań zgodnie z
przepisami BHP

Mile
widziane

BĘDZIE
ŚWIETNIE, JEŚLI:

• Posiadasz doświadczenie w pracy za
granicą
• Posiadasz samochód, którym możesz wyjechać na
projekt

Oferujemy

• Długoterminową
umowę dla najlepszych pracowników
• Gwarantowane
zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo
wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia
emerytalne i zdrowotne
• Opiekę Koordynatora
• DODATKI za
eksploatację prywatnego pojazdu
• Bonusy wynikające z
programów poleceń
• Możliwość wypracowania NADGODZIN

Wynagrodzenie 9,00 EURO/brutto
• A jeśli polecisz nam znajomego
z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do
pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna
język kraju oddelegowania)

Kontakt Work Service Express: Komisjoner w systemie słuchawkowym

Telefon: +48327758860

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad