Wszystkie kategorie

Category : Inne

KIEROWCA SAMOCHODÓW C I C+E

Data opublikowania: 04-01-2018 13:05:24 | Imię i nazwisko: Jobzone | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 867 razy wyświetlane |

Description

Miejsce
pracy:
Belgia

Obowiązki:

  • Dostarczanie
    towarów na terenie Beneluksu

  • Rozładunek
    towarów – Ładunek zazwyczaj nie należy do obowiązków kierowcy

  • Podpinanie
    i odłączanie gotowych kontenerów

  • Używanie
    transpalet elektrycznych

Wymagania:

  • Prawo
    jazdy kat. C lub CE + aktualny kod 95

  • Ważna
    karta kierowcy

  • Doświadczenie
    w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Komunikatywna
    znajomość języka angielskiego lub francuskiego

  • Zeświadczenie
    o niekaralności

  • Mile
    widziane własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

  • Atracyjne
    wynagrodzenie

  • Nadgodziny
    i Premie

  • Pomoc
    w zakwaterowaniu

  • Praca
    w wymiarze 50-60 godzin tygodniowo

  • Stałe
    zatrudnienie w trybie zmianowym

Osoby
zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na
Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy
sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o
umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r.,
poz.1182 ze zm.)”.

Nr certyfikatu:10320

Kontakt Jobzone: KIEROWCA SAMOCHODÓW C I C+E

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad