Wszystkie kategorie

Category : Inne

Kasjer Lotniczy, System Rezerwacyjny Amadeus

Data opublikowania: 25-05-2015 12:57:04 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 534 razy wyświetlane |

Nasz Klient to dynamicznie działające Biuro Podróży w Centrum Warszawy.

W związku z rozwojem, do swojego zespołu
poszukują dynamicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WWW15KLAS

Zakres obowiązków:

Sprzedaż biletów lotniczych w systemie rezerwacyjnym Amadeus.

Obsługa klienta korporacyjnego i indywidualnego.

Doradztwo podróżnym w zakresie sprzedaży produktów oferowanych przez biuro
podróży (hotele, samochody, kolej,
restauracje, ubezpieczenia itp.).

Obsługa dokonywanych rezerwacji.

Wystawianie faktur i nadzór nad płatnościami.

Wsparcie przy organizacji imprez krajowych i zagranicznych dla firm, w tym
przygotowanie oferty, uzgadnianie warunków z hotelarzami, przewodnikami,
restauracjami, dokonywanie rezerwacji
biletów do teatrów, muzeów i na inne wydarzenia zgodnie z wymogiem
klientów.

Profil Kandydata:

Min. roczne doświadczenie w sprzedaży biletów lotniczych z wykorzystaniem
systemu rezerwacyjnego Amadeus.

Umiejętności sprzedażowe i nastawienie na klienta.

Dobra znajomość języka angielskiego.

Wysoka kultura osobista.

Bardzo dobra organizacja pracy.

Komunikatywność.

Dyspozycyjność.

Zaangażowanie.

Oferujemy:

Pracę w młodym, przyjaznym zespole.

Umowę o pracę.

Stabilne zatrudnienie.

Stałą pensję oraz system prowizji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

WWW15KLAS

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą
z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.
926)”

Kontakt Jobfinder: Kasjer Lotniczy, System Rezerwacyjny Amadeus

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad