Wszystkie kategorie

Category : Inne

Hydraulik- praca w Niemczech

Data opublikowania: 07-03-2012 13:11:19 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 499 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

-montaż instalacji grzewczych
-montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiający porozumiewanie się z przełożonym )
-umiejętność pracy w zespole
-wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
-samodzielność w wykonywaniu prac
-umiejętność czytania planów
-umiejętność spawania gazowego/lub certyfikat spawalniczy

Mile widziane:

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia
- pełny pakiet socjalny
- pełna pomoc w załatwieniu formalności w urzędach
- polsko- niemiecka opieka koordynatorów
- legalną pracę w międzynarodowym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (najlepiej w języku niemieckim -oczywiście ze może być również w j. polskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny:

Niemcy: HYD/DE/2012

Kontakt Euro Labora: Hydraulik- praca w Niemczech

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad