Wszystkie kategorie

Category : Inne

Hudraulik - Norwegia

Data opublikowania: 17-02-2012 11:49:52 | Imię i nazwisko: Magda Patalong | 553 razy wyświetlane |

Description

Cross Border
Recruitment Dla swojego norweskiego klienta pilnie poszukuje kandydatów na
stanowisko:

Hydraulik

Do pracy na budowach na terenie Norwegii

Legalna i sprawdzona praca!

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 155 nok/h brutto.

Możliwość realizacji nadgodzin

Zakwaterowanie zapewnione - odciągane z pensji 4500 nok/m-c

Zatrudnienie na norweskich warunkach

Zjazdy do Polski między zakończeniem jednego projektu, a rozpoczęciem
kolejnego.

Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej,
uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego

Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w
Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.

Transport oraz wyżywienie w zakresie własnym.

Obowiązki:

Wykonywanie instalacji grzewczych (co) i wodno-kanalizacyjnych,

Montaż urządzeń sanitarnych, grzewczych.

Montaż instalacji przeciwpożarowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aktualnego Cv koniecznie w języku
angielskim, z dokładnym opisem przebiegu doświadczenia zawodowego na adres
mpa@eucbr.pl

Prosimy o umieszczenie w CV referencji wraz z numerem kontaktowym do byłego
pracodawcy.

Wymagania

Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie.

Doświadczenie przy montaż instalacji przeciwpożarowych,

Komunikatywna
znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego.

Mile
widziane doświadczenie w pracy w Norwegii.

Wykształcenie zawodowe w kierunku hydraulik.

Komunikatywna znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego.

Mile widziane

Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz

Kontakt Magda Patalong: Hudraulik - Norwegia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad