Wszystkie kategorie

Category : Inne

HR Manager (bardzo dobry język angielski)

Data opublikowania: 21-06-2012 12:10:56 | Imię i nazwisko: Paulina Czarkowska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 476 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to międzynarodowa sieć
sklepów z eleganckimi dodatkami, z których korzystają znani styliści. Do
swojego prężnie rozwijającego się zespołu w Warszawie poszukuje specjalisty na
stanowisko:

HR Manager (bardzo
dobry język angielski)

Miejsce pracy: Warszawa
- Centrum

Nr ref WPC12PAHR

Zakres obowiązków:

Kształtowanie i realizacja polityki HR firmy

Opracowanie strategii naboru
zewnętrznego i organizacja poszczególnych etapów rekrutacji

Nadzorowanie działań kadrowo-płacowych

Koordynacja zatrudnienia personelu

Raportowanie do osoby
na stanowisku: Poland Country Manager

Profil kandydata:

Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu
detalicznym

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego z uwagi na
międzynarodowe środowisko pracy

Wykształcenie wyższe

Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

Znajomość prawa pracy

Nastawienie na realizację celów

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Bardzo dobra organizacja pracy

Wysokie kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej i pracy
w zespole

Elastyczność, energia w działaniu

Ambicja, chęć rozwoju

Gotowość do odbywania podróżny służbowych

Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym środowisku pracy, w firmie o wysokiej
kulturze zawodowej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilność zatrudnienia

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zatrudnienie na pełen etat

Osoby zainteresowane
ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: p.czarkowska@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 695 700 795

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości nr ref: WPC12PAHR

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Kontakt Paulina Czarkowska : HR Manager (bardzo dobry język angielski)

Telefon: 695700795

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad