Wszystkie kategorie

Category : Inne

Hostessa Night Klub Bielsko-Biała - 4000zł

Data opublikowania: 20-04-2015 17:39:17 | Imię i nazwisko: Iza Kwiatek | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Bielsko-Biała | 553 razy wyświetlane |

Description

Ekskluzywny Night Club poszukuje kandydatek na stanowisko

Hostessa/Promotorka Klubowa

Obowiązki:

- godne reprezentowanie firmy

- dbanie o miłą atmosferę w klubie

- witanie gości oraz prowadzenie konwersacji

- aktywna sprzedaż oraz promowanie wysokogatunkowych produktów w klubie

- dostarczanie zamówień do stolików

- dbanie aby goście wychodzili zadowoleni oraz chętnie wracali

Oferujemy:

- umowę o pracę (na początek jest to zlecenie)

- profesjonalne szkolenia

- konkurencyjne wynagrodzenie

- prowizje od sprzedaży

- premie uznaniowe za dobre wyniki sprzedażowe

- elastyczny czas pracy

- miłą atmosferę w młodym zespole

Wymagania:

Jeśli jesteś komunikatywna i otwarta, chcesz dobrze zarabiać, bawić się w doborowej atmosferze, a zarazem pracować, ta oferta jest właśnie dla Ciebie !!

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- zaangażowanie oraz chęć do pracy

- język obcy będzie dodatkowym atutem

rekrutacja.night@wp.pl oferta aktualna od zaraz

Kontakt Iza Kwiatek: Hostessa Night Klub Bielsko-Biała

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad