Wszystkie kategorie

Category : Inne

Elektryk/elektromechanik - utrzymanie i modyfikacja maszyn (CNC), Belgia

Data opublikowania: 04-01-2012 20:51:35 | Imię i nazwisko: Radoslaw Cetner | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Belgia | 502 razy wyświetlane |

Description

Obowiązki:
- elektryczne i elektromechaniczne adaptacje oraz naprawy maszyn, głównie CNC, różnych marek
- instalacja nowych urządzeń w istniejących obwodach
- dopasowywanie generatorów do urządzeń sterujących CNC, do pracy ciągłej
- instalacja nowych systemów zabezpieczeń w istniejących obwodach, w tym bezpieczników oraz wyłączników bezpieczeństwa
- spawanie (MIG/MAG) mocowań dla nowych części
- wiercenie w metalach
- piaskowanie, malowanie, składanie nowych części zabezpieczających
- umieszczanie osłon i czujników

Wymagania:
- wykształcenie techniczne kierunkowe (elektryk/elektromechanik)
- 3-5 lat doświadczenia w podobnych obszarach
- komunikatywny/dobry angielski (ew. niemiecki, francuski bądź holenderski)
- auto do poruszania się w Belgii

Oferujemy:
- 12,5 euro/h brutto (na początek)
- 38 godzinny tydzień pracy, zmiana dzienna
- kontrakty odnawiane miesięcznie
- możliwość paru nadgodzin dziennie
- dodatkowe bonusy, np. kilometrówka

CV prosimy przesyłać emailem na adres agencji zatrudnienia Factory 600:
office@factory600.com

Kontakt Radoslaw Cetner: Elektryk/elektromechanik - utrzymanie i modyfikacja maszyn (CNC), Belgia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad