Wszystkie kategorie

Category : Inne

Elektromechanik - utrzymanie wózków, dźwigów itp., Belgia

Data opublikowania: 13-02-2012 17:49:14 | Imię i nazwisko: Factory 600 | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Diest | 460 razy wyświetlane |

Description

Obowiązki:
- analiza uszkodzeń i wad przy użyciu systemów diagnostycznych/mierników oraz dokumentacji urządzeń: TOYOTA/ LINDE/ HYSTER/ YANMAR/ MERLO/ CABOTTA
- naprawa silników dieslowskich w podnośnikach, wózkach, dźwigach itp.
- naprawa systemów hydraulicznych w wózkach i podnośnikach
- naprawa systemów pneumatycznych, np. hamulcowych
- naprawa elektryki i elektroniki, z użyciem urządzeń diagnostycznych
- wymiana obwodów i urządzeń elektrycznych
- spawanie Mig/Mag i elektrodą

Wymagania:
- znajomość systemów Canbus i sterowania Mosfet
- wykształcenie techniczne kierunkowe (mechanik/elektromechanik)
- komunikatywny/dobry angielski (ew. niemiecki, francuski bądź holenderski)
- auto do poruszania się w Belgii

Oferujemy:
- 13,5 euro/h brutto (na początek)
- 38 godzinny tydzień pracy, zmiana dzienna
- możliwość paru nadgodzin dziennie
- dodatkowe bonusy, np. kilometrówka

CV prosimy przesyłać emailem na adres agencji zatrudnienia Factory 600:
office@factory600.com

Kontakt Factory 600: Elektromechanik - utrzymanie wózków, dźwigów itp., Belgia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad